Minecraft RP - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rossz Admin

2 posters

Go down

Rossz  Admin  Empty Rossz Admin

Témanyitás by NemethPista Szer. Júl. 31, 2013 2:36 am

Van Egy ADMIN aki csak ugy random a semmiért bannoltagja az embereket 15 Haveromat mind bannolta a nagy semmiért neve:Alexovics:twisted:  Schánchez:twisted:  engem is bannolt 2 órára ezért mert kérdezte mi történt (Feljelentést tettem) és elmondtam neki és Bannolt
--------------------------------------------------------------------------------------------
És egy rendőrre is panaszt tennék neve: K.pista Letámadott és elhitte AlexovicsHUN hazugságát.
-------------------------------------------------------------------------------------------- Igy: kezdődöt hogy KIRABOLT alexovicsHUN és a társa .Utána mentem feljelenteni.Akkor jöttek és letámadták k.Pistát a Rablók.Akkor jött:twisted:  schánchez:twisted:  és kérdezte mi történt.Akkor elmondtam neki ÉS akkor kibannolt:( Sad Sad 
--------------------------------------------------------------------------------------------- Ja És utóirat: Nincs semmien munka lehetöség épitetem egy boltot de felgyujtotta az Mad OlaszMaffia:x 

Ennyi letem volna :NémethPista

NemethPista

Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Jul. 31.

Vissza az elejére Go down

Rossz  Admin  Empty Re: Rossz Admin

Témanyitás by Major Roland Vas. Aug. 11, 2013 1:55 am

nem indul a szerver a minecraft 1.6.2 en Sad Sad Sad Sad Sad

Major Roland

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 11.
Age : 23

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.